Polska Szkoła w Peterborough

im. Mikołaja Kopernika

Nabór Na Wolontariat

Polska Szkoła w Peterborough im. Mikołaja Kopernika ogłasza nabór na wolontariat. Poszukujemy osób, które chciałyby wspomóc działalność naszej organizacji w następujących obszarach: obsługa punktu ksero, prowadzenie okolicznościowych imprez dla dzieci, pomoc na parkingu, pomoc w klasach podczas zajęć, pomoc w nauczaniu indywidualnym, trener piłki nożnej. Oferujemy umowę wolontariacką. Na jej podstawie, w zależności od dyspozycyjności można ubiegać się po określonym czasie o zwolnienie z opłaty za szkołę. Oprócz tego wolontariat daje możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Szukamy osób dyspozycyjnych w godzinach 8:30- 12:20 w soboty, chętnych do podejmowania nowych wyzwań i niesienia pomocy, optymistycznie nastawionych, ceniących współpracę w zespole, odpowiedzialnych.

Zgodnie z obowiązującym prawem osoby podejmujące pracę w naszej szkole są poddawane sprawdzeniu o niekaralności (DBS).

Zainteresowanych prosimy o wysłanie cv na adres msobkowicz@peterboroughpolishschool.co.uk , amwolkowicz@peterboroughpolishschool.co.uk