Dyrekcja, zarząd, administracja, grono pedagogiczne, wolontariusze

Polskiej Sobotniej Szkoły w Peterborough


Dyrekcja

Magdalena Sobkowicz

Dyrektor szkoły

Małgorzata Wołkowicz

Zastępca dyrektora szkoły

Zarząd

Magdalena Kaliszkowska-Kolek

Magdalena Kaliszkowska-Kolek

Prezes Zarządu

Katarzyna Hanulak

Skarbnik

Keith Markham

Sekretarz

Grono pedagogiczne

Asystenci, wolontariusze, administracja

NAUCZYCIELE

1 Alina Gołębiewska Przedszkole nauczanie zintegrowane

2 Malwina Ziętek klasa 0 nauczanie zintegrowane

3 Agnieszka Miądowicz klasa 1A nauczanie zintegrowane

4 Dobromiła Miarka klasa 1B nauczanie zintegrowane

5 Wioletta Majewska klasa 2A nauczanie zintegrowane

6 Aleksandra Wójtowicz klasa 2B nauczanie zintegrowane

7 Jadwiga Boguszewska klasa 2C nauczanie zintegrowane

8 Anna Radkowska klasa 3A nauczanie zintegrowane

9 Ilona Brzezińska klasa 3B nauczanie zintegrowane

10 Renata Demkiewicz klasa 3C nauczanie zintegrowane

11 Katarzyna Ropenga- Stawowczyk klasa 4A nauczanie zintegrowane

12 Izabella Błachut klasa 4B nauczanie zintegrowane

13 Mirosława Pestka klasa 5A nauczanie zintegrowane

14 Marta Pilińska klasa 5B nauczanie zintegrowane

15 Marta Kocik klasa 6A, 6B język polski

16 Anna Mazur klasy 6A, 6B, 7A, 7B historia

17 Edyta Ernest klasy 6A, 6B, 7A, 7B geografia

18 Magdalena Zaręba- Kuszyk klasy 7A, 7B język polski

19 Anna Woźniak klasy 8A, 8B język polski

20 Bernardetta Chmielewska klasy 8A, 8B geografia

21 Ewa Byrne klasy 8A, 8B, 9 (GCSE1), 10 (GCSE2) historia

22 Magdalena Mazur klasy 9 (GCSE1), 10 (GCSE2) język polski

23 Joanna Pajda 9 (GCSE1), 10 (GCSE2), 11 (A-level1), 12 (A-level2) geografia

24 Aneta Ułanowska- Żerebiec 11 (A-level1), 12 (A-level2) język polski

25 Joanna Zastawna- Ryl klasa anglojęzyczna nauczanie zintegrowane

26 Angelika Bejnarowicz koordynator nauczania indywidualnego

27 Iwona Drummond nauczyciel, zastępstwa

28 Danuta Dadia nauczyciel, zastępstwa

29 Kornelia Buczkowska rytmika, zastępstwa

30 Bartosz Drzewiecki rytmika, zastępstwa

31 Małgorzata Zdunek zespół pieśni i tańca

32 Olga Langowska zajęcia teatralne

33 Joanna Renda- Line klasy 11 (A level1), 12 (A level2) historia

 

ASYSTENCI NAUCZANIA

1 Marlena Dobrowolska

2 Katarzyna Gołębiewska

3 Anna Waraksa

5 Beata Serwin

6 Paulina Troszyńska

7 Agata Kurek

8 Magdalena Szczesiak

9 Monika Rodak

10 Kinga Mazurkiewicz

11 Aleksandra Herdman

12 Iwona Sikora

13 Judyta Hill

14 Anita Furman

15 Monika Darnes

 

WOLONTARIUSZE

1 Agnieszka Kosiorek

2 Karolina Mazur

3 Anna Muszkieta

4 Wojciech Kuszyk

5 Emil Ernest

6 Szymon Odrzywołek

7 Sławomir Kondyra

8 Sławomir Kajfasz

9 Katarzyna Hanulak

10 Magdalena Kaliszkowska- Kolek

11 Michał Kolek

12 Keith Markham

13 Patrycja Gołębiewska

14 Edyta Łapińska

15 Jolanta Kleingartner- Pilat

16 Krzysztof Kotowski

17 Aleksandra Stawowczyk

18 Izabela Waraksa

19 Anna Jóźwiak

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

1 Katarzyna Wierzchowska Kierownik finansów i koordynator bazy danych

2 Joanna Kondek Menadżer finansów

3 Marlena Kotzknecht Kierownik sekretariatu

4 Ewa Bułak Pracownik sekretariatu

5 Anita Warot Health & Safety Officer

6 Piotr Łempicki Zaopatrzenie, Menadżer komunikacji i pozyskiwania funduszy