Dyrekcja, zarząd, grono pedagogiczne, wolontariusze, administracja

Polskiej Szkoły w Peterborough


Dyrekcja

Magdalena Sobkowicz

Dyrektor szkoły

Małgorzata Wołkowicz

Zastępca dyrektora szkoły

Zarząd

Magdalena Kaliszkowska-Kolek

Magdalena Kaliszkowska-Kolek

Prezes Zarządu

Katarzyna Hanulak

Skarbnik

Keith Markham

Sekretarz

Grono pedagogiczne

Nauczyciele, Asystenci, Wolontariusze, Administracja

NAUCZYCIELE

Alina Gołębiewska – przedszkole – nauczanie zintegrowane
Malwina Ziętek – klasa 0 – nauczanie zintegrowane
Agnieszka Miądowicz – klasa 1a – nauczanie zintegrowane
Dobromiła Miarka – klasa 1b – nauczanie zintegrowane
Aleksandra Wójtowicz – klasa 2a – nauczanie zintegrowane
Wioletta Majewska – klasa 2b – nauczanie zintegrowane
Anna Radkowska – klasa 3a – nauczanie zintegrowane
Renata Demkiewicz – klasa 3b – nauczanie zintegrowane
Jadwiga Boguszewska – klasa 3c – nauczanie zintegrowane
Izabella Błachut – klasa 4a – nauczanie zintegrowane
Ilona Brzezińska – klasa 4b – nauczanie zintegrowane
Katarzyna Ropenga- Stawowczyk – klasa 5a – nauczanie zintegrowane
Marta Pilińska – klasa 5b – nauczanie zintegrowane
Mirosława Pestka – klasa 6a, 6b – język polski
Magdalena Zaręba- Kuszyk – klasa 7a, 7b – język polski
Katarzyna Niemkiewicz- Borowicz – klasa 8a, 8b – język polski
Marta Trębska – klasa 9, 10 – język polski
Alicja Sikora – klasa 11, 12 – język polski
Anna Mazur – klasa 6a, 6b, 7a, 7b – historia
Ewa Byrne – klasa 11, 12 – historia
Edyta Ernest – klasa 6a, 6b, 7a, 7b – geografia
Bernardetta Chmielewska – klasa 8a, 8b, 9, 10 – geografia
Joanna Zastawna- Ryl – klasa anglojęzyczna – nauczanie zintegrowane
Angelika Bejnarowicz – koordynator nauczania indywidualnego
Kornelia Buczkowska – rytmika
Iwona Drummond – zastępstwa
Małgorzata Zdunek – zespół pieśni i tańca

 

ASYSTENCI NAUCZANIA

Anita Furman
Marlena Dobrowolska
Aleksandra Stawowczyk
Izabela Waraksa
Edyta Łapińska
Beata Serwin
Monika Darnes
Paulina Troszyńska
Anna Waraksa
Anna Jóźwiak
Magdalena Szczesiak
Judyta Hill
Danuta Dadia
Iwona Sikora
Aleksandra Herdman
Kinga Mazurkiewicz

 

WOLONTARIUSZE

Emil Ernest
Wojciech Kuszyk
Agnieszka Kosiorek
Anna Muszkieta
Jolanta Kleingartner- Pilat
Jakub Szubzda
Anna Rosiak
Sławomir Kondyra
Sławomir Kajfasz
Katarzyna Hanulak
Keith Markham
Magdalena Kaliszkowska- Kolek
Michał Kolek
Natasza Zastawna

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Katarzyna Wierzchowska – kierownik finansów/ koordynator bazy danych
Marlena Kotzknecht – kierownik sekretariatu
Ewa Bułak – pracownik sekretariatu
Anita Warot – H&S Officer
Marta Białogłowska – kierownik kawiarenki
Piotr Łempicki – zaopatrzenie/ menadżer komunikacji i pozyskiwania funduszy