Dyrekcja, zarząd, administracja, grono pedagogiczne, wolontariusze

Polskiej Sobotniej Szkoły w Peterborough


Dyrekcja

Magdalena Sobkowicz

Dyrektor szkoły

Małgorzata Wołkowicz

Zastępca dyrektora szkoły

Zarząd

Magdalena Kaliszkowska-Kolek

Magdalena Kaliszkowska-Kolek

Prezes Zarządu

Katarzyna Hanulak

Skarbnik

Keith Markham

Sekretarz

Grono pedagogiczne

Asystenci, wolontariusze, administracja

NAUCZYCIELE

1 Alina Gołębiewska Przedszkole nauczanie zintegrowane
2 Malwina Ziętek klasa 0 nauczanie zintegrowane
3 Agnieszka Miądowicz klasa 1A nauczanie zintegrowane
4 Dobromiła Miarka klasa 1B nauczanie zintegrowane
5 Wioletta Majewska klasa 2A nauczanie zintegrowane
6 Aleksandra Wójtowicz klasa 2B nauczanie zintegrowane
7 Jadwiga Boguszewska klasa 2C nauczanie zintegrowane
8 Anna Radkowska klasa 3A nauczanie zintegrowane
9 Ilona Brzezińska klasa 3B nauczanie zintegrowane
10 Renata Demkiewicz klasa 3C nauczanie zintegrowane
11 Katarzyna Ropenga- Stawowczyk klasa 4A nauczanie zintegrowane
12 Izabella Błachut klasa 4B nauczanie zintegrowane
13 Mirosława Pestka klasa 5A nauczanie zintegrowane
14 Marta Pilińska klasa 5B nauczanie zintegrowane
15 Marta Kocik klasa 6A, 6B język polski
16 Anna Mazur klasy 6A, 6B, 7A, 7B historia
17 Edyta Ernest klasy 6A, 6B, 7A, 7B geografia
18 Magdalena Zaręba- Kuszyk klasy 7A, 7B język polski
19 Anna Woźniak klasy 8A, 8B język polski
20 Bernardetta Chmielewska klasy 8A, 8B geografia
21 Ewa Byrne klasy 8A, 8B, 9 (GCSE1), 10 (GCSE2) historia
22 Magdalena Mazur klasy 9 (GCSE1), 10 (GCSE2) język polski
23 Joanna Pajda 9 (GCSE1), 10 (GCSE2), 11 (A-level1), 12 (A-level2) geografia
24 Aneta Ułanowska- Żerebiec 11 (A-level1), 12 (A-level2) język polski
25 Joanna Zastawna- Ryl klasa anglojęzyczna nauczanie zintegrowane
26 Angelika Bejnarowicz koordynator nauczania indywidualnego
27 Iwona Drummond nauczyciel, zastępstwa
28 Danuta Dadia nauczyciel, zastępstwa
29 Kornelia Buczkowska rytmika, zastępstwa
30 Bartosz Drzewiecki rytmika, zastępstwa
31 Małgorzata Zdunek zespół pieśni i tańca
32 Olga Langowska zajęcia teatralne

 

ASYSTENCI NAUCZANIA

1 Marlena Dobrowolska
2 Katarzyna Gołębiewska
3 Anna Waraksa
5 Beata Serwin
6 Paulina Troszyńska
7 Agata Kurek
8 Magdalena Szczesiak
9 Monika Rodak
10 Kinga Mazurkiewicz
11 Aleksandra Herdman
12 Iwona Sikora
13 Judyta Hill
14 Anita Furman

 

WOLONTARIUSZE

1 Agnieszka Kosiorek
2 Karolina Mazur
3 Anna Muszkieta
4 Wojciech Kuszyk
5 Emil Ernest
6 Szymon Odrzywołek
7 Sławomir Kondyra
8 Sławomir Kajfasz
9 Katarzyna Hanulak
10 Magdalena Kaliszkowska- Kolek
11 Michał Kolek
12 Keith Markham
13 Patrycja Gołębiewska
14 Edyta Łapińska
15 Jolanta Kleingartner- Pilat
16 Krzysztof Kotowski

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

1 Katarzyna Wierzchowska Kierownik finansów i koordynator bazy danych
2 Joanna Kondek Menadżer finansów
3 Marlena Kotzknecht Kierownik sekretariatu
4 Ewa Bułak Pracownik sekretariatu
5 Anita Warot Health & Safety Officer
6 Piotr Łempicki Zaopatrzenie, Menadżer komunikacji i pozyskiwania funduszy