Polska Szkoła w Peterborough

im. Mikołaja Kopernika

MAMA, TATA, SIOSTRA, BRAT

W ostatni dzień roku szkolnego mieliśmy przyjemność obejrzeć trzy występy. Pierwszy przygotowany przez uczniów z klas szóstych pt. „ MAMA, TATA, SIOSTRA, BRAT czyli kilka słów o rodzinie”, nad którego przebiegiem czuwała pani Ania. Następnie mogliśmy podziwiać występ zespołu pieśni i tańca pod kierownictwem pani Małgorzaty. Na zakończenie zaprezentowała się grupa teatralna w adaptacji fragmentu sztuki Sławomira Mrożka „Na pełnym morzu” przy wsparciu pana Krzysztofa i pani Olgi. W tym miejscu składamy podziękowania dla pani Katarzyny i pani Aleksandry oraz dzieci uczęszczających na pozalekcyjne zajęcia plastyczne za wykonanie w ciągu roku szkolnego wielu dekoracji, które uświetniły szereg uroczystości i przedstawień odbywających się w naszej szkole. Poniżej fotorelacja.