Polska Szkoła w Peterborough

im. Mikołaja Kopernika

Cambridgeshire Community Foundation

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotację z organizacji Cambridgeshire Community Foundation na wsparcie członków społeczności polskiej dotkniętych skutkami sytuacji związanej z pandemią Covid-19. Naszym zamierzeniem jest dostarczenie osobom najbardziej potrzebującym paczek zawierających podstawowe artykuły spożywcze oraz środki czystości. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby Polaków, którzy potrzebują pomocy. Jeżeli znacie Państwo osoby, które potrzebują tego rodzaju wsparcia prosimy o poinformowanie ich, że mogą się zgłosić telefonicznie pod numer 07593356530, wysłać wiadomość na adres info@peterboroughpolishschool.co.uk lub przez Parafię. Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje tego rodzaju pomocy również prosimy o zgłoszenie.